Muži - A: Mistrovský zápas v Kostelci nad Orlicí, 2:2

Na hřišti FC Kostelec nad Orlicí
ZÁPAS: FC Kostelec n. Orl. - FK Černilov 2:2 (1:1)

Sestava: Klofanda - Hlína K., Hrubý V, Urban, Schwarzer (68' Zumr) - Kaplan, Placák, Hušek, Petrásek - Šrámek (54' Štěpánek), Ježek

Branky: vlastní, Kaplan z PK

Naši borci vstíli gól hned v prvních minutách - David Placák zatočil trestný kop na bránu a možná ho i tečoval domácí obránce v souboji. No, v každém případě to bylo 1:0. Pak ale naši borci podlehli uspokojení z vedení a místo aby načaté domácí "dorazili, tak spíše ubrali a domácí se postupně dostali do hry. Zalouženě po našem nedůrazu srovnali v 24. minutě na 1:1 Lukášem Šrámkem a do konce poločasu byli nebezpečnější. Druhou velikou šanci domácích zázračně vychytal Jarda Klofanda a podle všeho se i při zákroku zranil, ale zápas statečně dochytal.
V druhé půlce začali lépe domácí - u většny akcí byl Tonda Řehák a hroťáci Neppl s Karnasem byli hodně nebezpeční. Gól na 2:1 padl v 58. minutě a vstřelil ho opravdu výstavně právě Karnas hlavou z rohového kopu. Naši borci byli jako opaření a kdyby domácí zvýšili vedení, nejspíš by bylo po zápase. Ale další šanci ustáli a pomalu od 60. minuty přebírali aktivitu, když zahrozil Štěpánek - sám před brankářem Šebestou těsně míjí. Domácí našim i pomohou nedisciplinovaností - necelou čtvrhodinu před koncem je ve vápně sražen Kamil Hlína, domácí Švadrlík dostává druhou žlutou kartu, naši kopu penaltu, Dan Kaplan srovnává na 2:2. Proti deseti už naši tlačí, chtějí vyhrát, vytvářejí si šance. Tu největší má opět Kaplan v 82. minutě, když se krásně proháčkuje vápnem sám před brankáře, ale těsně míjí pravou tyč. Pět minut před koncem jdou domácí do devíti, když Mašek zezadu stáne za dres unikajícího Huška a dostává druhou ŽK. Domácím vápnem lítají balony, ale žádný gól nepadá. Takže výsledná remíza spíše mrzí.