Muži - A: Mistrovský zápas v Opočně, výhra 2:0

KDY: sobota 18.9.2010
Na hřišti Spartaku Opočno
ZÁPAS: Spartak Opočno - FK Černilov 0:2

Podrobnosti jsou v komentáři.

Průběh

Nastoupili jsme v sestavě Dušek - Zumr, Fišer, Hlína Kamil., Schwarzer (46. Hlína Michal) - Savočka (80.Štěpánek), Placák, Hušek, Hrubý Jan (60. Hrubý Vojta) - Petrásek, Olšák (70. Filip).

Branky: Placák, Savočka, poločas 0:1

Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně, chtěli jsme velmi brzy dát branku. Naše kombinační hra "po zemi" činila domácím velké problémy, velmi dobře hrál střed naší zálohy, do gólových šancí se postupně dostali Kuba Hušek, velmi dobře hrající David Savočka, Honza Hrubý, zahrozili jsme několikrát ze standardních situací, ale žádná z těchto šancí neskončila gólem pro náš nedůraz v pokutovém území. Domácí hrozili z rychlých brejků po stranách širokého hřiště, v těchto okamžicích nás podržel s přehledem chytající Honza Dušek.

Opět se ukázalo, jak jak jsou důležité standardní situace. Z trestného kopu se krásně trefil David Placák. Protože jsme neproměnili další šance, tak do kabin se šlo za stavu 1:0 pro nás.

Druhý poločas začal tak, jak skončil první, naším náporem, hrou po zemi, zahazováním příležitostí, brejky domácích po stranách hřiště. Postupně své šance neproměnili David Savočka, Honza Hrubý, Karlos Petrásek, Fišer hlavou trefil břevno a podruhé ve vyložené šanci stejný hráč míč hlavou jen lízl. Za svou aktivitu byl náš tým odměněn gólem Davida Savočky po krásné přihrávce Karlose Petráska.

Utkání by slušelo vyšší skóre v náš prospěch, góly by si zasloužili i naši fanoušci, kteří nás doprovodili, ale z dalších šancí již gól nepadl.