Muži - A: Mistrovský zápas v Přepychách, 5:3

19.08.2009 - 18:45

KDY: středa 19.8.2009
Na hřišti SK Přepychy
ZÁPAS: SK Přepychy - FK Černilov 3:5

Premiéra se novému kouči povedla, náš tým získal první body po divoké přestřelce. Do hodiny bude hodnocení zápasu doplněno, tak jak jej viděla naše lavička.

Byl jsem zvědavej, ale...

Když jsem si v úterý četl,že u áčka skončil trenér Hrabík,tak jsem byl hodně zvědavej, jak to bude pokračovat. A měl jsem z toho hrůzu. Jel jsem do Přepych a ono dobrý, hodně dobrý.Gratuluji a ať se daří dál!Jen toho nového trenéra jsem celý zápas neslyšel,ale mohl jsem se věnovat hráčům a on to za něj vzal Pokrupa

I my

...jsme byli zvědaví, byli jsme, a jsme, připraveni i na případnou kritiku. Život a fotbal je změna, doufáme, že je to změna k lepšímu.. Přiznám se, že se změny vždy zvažuji, ale nebojím se jich.

A jinak jsem trochu hlučnější, to beru. Nedávno jsem vedl nějakou přednášku ve velkém sále, zapomněli mi zapnout mikrofon, byl jsem tam poprvé, takže jsem o instalování ozvučení ani nevěděl. V sále seděl i technik, který to měl na starosti, ten se mi po skončení omlouval, že si to ani neuvědomil, protože jsem prý mluvil tak nahlas, že myslel, že mikrofon je zapnutý..

Jak to

Jak to probíhalo?

Přijeli jsme s tím, že se pokusíme změnit oproti minulým zápasům defakto vše - sestavu, funkce hráčů na hřišti, předzápasovou přípravu, rozcvičku, trochu i chování na lavičce, přístup hráčů, bojovnost na hřišti..A ono se to povedlo!!

Nastoupili jsme v sestavě - Maryunďuk - Zumr, Hrabík, Urban, Schwarzer - Novák, Hrubý V., Hušek, Hrubý J. - Mindek, Tarantík, v průběhu 2. počasu střídali Petrásek za Mindeka, Hlína M. za křeče chytajícího Honzu Hrubého, Antoníček za Nováka. Na lavičce byli ještě připraveni Maléř a Lukáš Voltr, z lavičky mužstvo vedl nový trenér František Benák, Petr Benák a moje maličkost.

Úvod zápasu byl super rychlý - ve 2. minutě vstřelil úvodní gól Štefan Mindek (pro ty, kteří se chystají na zápas v neděli - je to ten menší blonďák v útoku:-)), smůla byla, že hned, defakto po rozehrání, jsme inkasovali vyrovnávací gól. Musím vyzdvihnout morálku mužstva, protože tento gól nás semknul a celý první poločas jsme byli pány hřiště my - u všech balónů jsme byli dříve, měli jsme odražené míče, nikdo nevynechal žádný souboj, v prostředku hřiště náznaky akcí domácích zastavoval Vojta Hrubý..Gól visel ve vzduchu, s novým trenérem jsme si přáli, abychom dali domácím gól do kabiny. Po několika šancích naše přání "vyslyšel" Martin Novák a asi ve 44. minutě krásně hlavou umístil míč do protipohybu brankáře a stanovil poločasový výsledek na 2:1 v náš prospěch. V kabině jsme si řekli, že musíme hrát stále stejně, bojovat, dodržovat taktické pokyny, zodpovědně se vracet do svých postavení, využívat každé příležitosti k rychlému přechodu do útoku a ke střelbě.. Po 15 minutách druhého poločasu jsme po 2 brankách Honzy Hrubého a brance Vaška Tarantíka vedli 5:1!!! Závěr byl trochu zdramatizovaný, domácí snížili na 3:5 z jejich pohledu, ale první letošní výhru jsme uhájili!!!

Kdybych měl někoho vyzdvihnout, tak nemohu, protože všichni bojovali, každý dal do zápasu srdce. Takže - hoši, DĚKUJEM!!

Koho bych pochválil, tak naše fanoušky, kteří převážně kolmo nás vyrazili povzbudit. Jsem rád, že jsme se jim odměnili zodpovědným výkonem a myslím, že i pěkným fotbalem.

Takže, v neděli všichni poprvé v letošní sezóně doma na Náchod "B"!!!