Muži - A: Mistrovský zápas v Třebechovicích, remíza 0:0

ZÁPAS:SK Třebechovice - FK Černilov 0:0

Branky: nikdo

ŽK: 63. Hruška - nikdo

Sestava Černilov: Cejnar - Zumr, Hrubý, Urban, Schwarzer - Štěnička (70. Benák), M. Ježek, Charous, Šrámek - P. Ježek (80. Bůžek), Mindek (90. Šmied)

Před zápasem venku u týmu, který fuguruje na druhé příčce tabulky, bychom remízu brali všemi deseti. Teď si myslíme, že jsme 3 bodům měli hodně blízko a výsledek nás mrzí. Šancí jsme si vytvořili dost, ale tradičně se nám nedaří v koncovce. Už v sedmé minutě trestuhodně zahazujeme loženku, kdy Urbanovi stačilo z vápna už jen trefit zařízení. V druhém poločase po gólu volala penaltová situace, která byla vytlačena mimo vápno. Na druhou stranu musíme přiznat, že jsme několikrát měli štěstí bři bránění domácích standardek. Ty měli domácí výborně nacvičené a hodně nebezpečné.