Muži - A: Mistrovský zápas v Úpici, 1:1

25.08.2012 - 17:00
25.08.2012 - 19:00

ZÁPAS: Sparta Úpice - FK Černilov 1:1 (1:1)

Sestava Úpice:
Kobos - Vasiljev (55. Kejzlar P.), Hanzlík, Kejzlar M. (83. Kaplan), Kolman - Kánský, Finger, Marel Jan, Mach - Šulitka I. (66. Rada), Winter.

Sestava Černilov:
Pavliš - Zumr, Hrubý V., Urban, Schwarzer - Štěnička (46. Bezvoda), Charous (88. Filip), Hušek, Šrámek - Linhart (79. Volter), Ježek (83. Hlína K.)

Branky: Hanzlík - Ježek

V nových dresech od našeho sponzora černlovští borci absolvovali i druhý zápas. Tradičně se prezentovali kvalitní a kombinační hrou a po většinu zápasu měli více ze hry. Domácí byli důrazní, bojovní a hrozili hlavně z dobře zahrávaných a nacvičených standardek.
Po rohových kopech padly i obě branky. Při první naši nepohlídali volného Hanzlíka a při druhé se k odraženému míči včas dostal Ježek.
80 minut byli naši borci fotbalovější, vytvářeli si šance a sahali po třech bodech. Nejnadějnější byla akce Ježka, kdy poslal v druhém poločase do samostatného nájezdu Kubu Huška, ale ten sám před Kobosem těsně míjí pravou tyč. Ale nakonec jsme se o bod třásli, protože posledních 10 minut patřilo domácím, hodně přitlačili a v poslední minutě dokonce nastřelili břevno.
Takže ve finále je remíza pro oba týmy spravedlivým vyjádřením dění na hřišti.