Muži - A: Mistrovský zápas ve Lhotě p.L., 6:3 - máme 3 body !!!

11.10.2009 - 16:00
11.10.2009 - 17:45

KDY: neděle 11.10.2009
KDE:
Na hřišti TJ Sokol Lhota p.L.
ZÁPAS: TJ Sokol Lhota p.L. - FK Černilov 3:6 (1:1)

Hraje se o šest bodů, je čas zabrat !

Góly hostí: Urban Tomáš 4x, Hrubý Vojta, Štěpánek Jiří

V důležitém utkání byli naši borci jasně lepší a zaslouženě brali 3 body.
VÝBORNĚ !

Sestava:
Maryanďuk - Zumr, Hlína K., Hrabík, Hlína M. - Hrubý V., Urban, Novák (Jelen), Hušek (Schwarzer) - Tarantík, Petrásek (Štěpánek)

Odkaz

Jak to bylo?

Sláva Horák psal o šesti bodech, v tomto zápase snad šlo dokonce o víc...O bytí a nebytí..

Vlastní zápas začal naší obrovskou snahou, bojovností. Naši nechtěli prohrát, ale..po chybě obrany domácí útočník krásně přeloboval Jožu a bylo to 1:0..V tu chvíli se projevila síla našeho mužstva, hecování zkušených Dana Zumra a Petra Hrabíka mělo úspěch, po krátkém čase asi z 25 metrů napřáhl Tomáš Urban a bylo vyrovnáno. Do poločasu jsme měli ještě několik příležitostí, byli jsme důraznější, ale skóre se neměnilo.

O poločase jsem si s ostatními černilovskými diváky říkal, že jestli nevyhrajeme tady, tak už nikde..Po poločase  nás vyslyšel opět Tomáš Urban, který dal další tři branky - jednu přímo z rohu, další hlavou a třetí branku v tomto poločase nechytatelnou bombou do šibenice (na tribuně měl velmi příjemný a hezký doping, který mu určitě pomohl). Další 2 branky dali Vojta Hrubý a Jirka Štěpánek. A o našem vítězství bylo rozhodnuto!!!

Za tento zápas patří dík všem za velkou bojovnost, vůli jít za vítězstvím. Určitě to bylo zápas Tomáše Urbana, ale obří obdiv snese i výkon Kamila Hlíny, z kterého museli být hostující hráči velmi nešťastní - hrál s velkým přehledem, tvrdě, konstrukčně, na svůj věk a odehrané zápasy i zkušeně.

Teď nezbývá nic jiného, než tento výkon potvrdit doma s Českou Skalicí!!

Ano, všichni to vědí.......

mimo p. Horáka. Ten to má na háku a ještě si s toho dělá ( , )

Nechápu...

Vůbec nevím, oč jde, několikrát jsem si příspěvek anonyma četl..A to v mužské ješitnosti si myslím, že jsem vcelku chytrej a důvtipnej...ale toto jsem opravdu, opravdu nepochopil. Že by šlo o to, že Sláva píše o 6 bodech? V tu chvíli nemilý anonym nepochopil nadsázku...

Omluva p. Horákovi !!

Ta výtka měla být na p. L. Urbana, kdy on po vzhlédnutí tabulky, že Černilov je na předposledním místěse 6 body - nebyla od něho zrovna vhodná poznámka kdy začne a že se na něj příjde podívat, místo opravdové pochvaly za zveřejnění tabulky. Vždyť to bylo jediné zveřejnění jak si vlastně mužstva Černilova stojí. Tímto moje omluva je směřována p. Horákovi. Ale v zápalu boje se to nějak zvrtlo. Jinak můj dík patří samozřejmě všem hráčům I. mužstva za výborně předvedený výkon a hlavně za velice dobře semknutý kolektív. což bylo vidět zvláště ve druhém poločasu. Pokud hráči takto pojali své poslání není se obávat o jejich sestupu. Závěrem bych jim popřál hodně bodů a to zvláště na domácí půdě, kde je třeba především vyhrávat !!

 

 

Nevím

jestli mám být rád, že nejsem blbej a nebo jestli mám být rozladěnej z toho, že používáte výrazy typu "v zápalu boje"...

Nechci žádného anonyma honit, ale chtěl bych jen upozornit, že není problém zjistit si IP adresu počítače a konkrétního uživatele...

Asi by bylo ale vhodnější uložit zbraně...protože zákeřné bodnutí "zpoza úkrytu" je podlé a svědčí o lidském charakteru. Tím úkrytem je samozřejmě myšleno využití anonymity toho komunikačního nástroje..

hele ty kretene uz me vazne

hele ty kretene uz me vazne nebavis a seres...kdyz ses takovej machyrek tak se prestan schovavat za ten tvuj oblibenej nick-"anonym" a napis aspon svoje jmeno nebo nam to pod rict pred zapasem do kabiny jakej sme ten tym snu a jak to hrajem nahovno;)viz tvoje poznamky z min. tydne...mej se 

Běž se z té vopice vyspat !!!!!

A až budež střízlivý, tak se mi omluv

Jedinej, kdo by se měl tady

Jedinej, kdo by se měl tady omlouvat seš pokud vím ty!Za ty tvý "rozumy", co tady propaguješ;)každopádně ta pozvánka do naší kabiny je furt aktuální takže můžeš přijít a říct nám to tam osobně;)

no aspoň ho z toho

no aspoň ho z toho neklepne, což tobě brzy hrozí.

No no......

Kdepak

Mno, tentokrat jsem si zadnou (.|.) nedelal. Aspon ne umyslne . Jde do tuheho, vtipky stranou.

Ono, obcas je potreba zopaknout i jasne veci pro lidi, kteri cvrkot okolo klubu a preboru moc nesleduji ...