Muži - A: Mistrovský zápas ve Vrchlabí, 1:1

KDY: neděle 16.10.2011
Na hřišti FC Vrchlabí
ZÁPAS: FC Vrchlabí - FK Černilov 1:1, poločas 1:1, branka Ježek

Sestava - Klofanda - Zumr, Urban (Hlína), Hrubý Vojta, Šrámek (Schwarzer) - Kaplan, Hušek, Placák, Petrásek - Linhart, Ježek (Štěpánek)

Sehráli jsme zápas s velmi bojovným, důrazným soupeřem. Po celé utkání jsme byli fotbalovější, soupeř hrozil především ze standardních situací.

Do první velké šance se dostal Mára Ježek, z boku šel sám na brankáře, kterého se pokusil přehodit, ale netrefil branku. I do druhé šance se dostal agilní Mára Ježek, který obešel 2 soupeře, ale byl stažen za dres. Z následné standardky jsme nic nevytěžili. Soupeř zahrozil z rychlého brejku, byli jsme nedůrazní při bránění a z malého vápna neobsazený hráč překonal našeho brankáře. Do poločasu se nám ještě podařilo vyrovnat, když Kaplan našel přesně hlavu Máry Ježka, který se nemýlil.

Nástup do druhého poločasu jsme měli velmi vlahý, chtěli jsme se zaměřit na bránění soupeřových standardek, ale hned ve 48. minutě soupeř po jedné z nich nastřelil břevno naší branky. Po této akci se dostal do dobré střelecké pozice Placák, ale střele chyběla razance. Nadále jsme byli v poli lepším týmem, postupně se proti vynikajícímu domácímu golmanovi neporsadili Ježek, Petrásek, Linhart, z přímého kopu opět Placák. Soupeř nevyužil svou druhou šanci v tomto poločasu (opět volný hráč na hranici malého vápna). V 80. minutě se objevil v šanci střídající Štěpánek, ale jeho umístěnou střelu hlavou opět chytil domácí brankář.

I když jsme byli fotbalově lepším týmem, remíza byla spravedlivá.