Muži platili ve Třebši nováčkovskou daň

Sokol Třebeš- FK Černilov 3:1 (0:1)

3.kolo VOTROK krajského přeboru - Neděle 25. srpna od 17 hodin * tráva Třebši

Branky: 22min J.Hrubý 0:1 *  67.min 1:1 * 86.min 2:1 * 90.min z pen 3:1

Sudí: Franěk ŽK: 1:5 200 diváků

Sestava: Šebesta - Schwarzer, Charous, V.Hrubý, Daněk -Šmied, Hušek, Svatoň, Matoušek, J.Hrubý (72.Štěnička) - Markovič (63.Roubal)

Zápas byl od začátku plný soubojů a domácí museli už v prvním poločase dvakrát střídat. Dlouho se hrálo bez šancí od vápna k vápnu, než dostal Šmied na pravou stranu míč do náběhu, našel centrem na vápně přesně Hrubého a ten proti exčernilovskému Kollátorovi nezaváhal. Hostů bylo rázem plné hřiště. Markovič to zkoušel z dálky slabě, soupeř odpověděl rychlým průnikem, centrem a střeleckým pokusem nad. Podobně si v 35.min před bránou domácích vedl Matoušek. Kombinační akci po levé straně jsme zakočil centrem před bránu, hlavička Śmieda šla nad. V 38.min po rohu Svatoň hlavičkoval taky nad. Minutu před koncem Šmiedovu střelu tečoval obránce mimo bránu. Po změně stran jakoby jsme spíš začali hlídat těsné vedení, šancí bylo opět minimum (Markovič slabě). Domácí se snažili něco vymyslet, zdálo se že marně, ale zvyšovala se frekvence nenápadných stadartek v jejich prospěch. V 67.min jsme ve střdu hřiště ztratili míč, domácí se dostali ke střele, kterou Šebesta vyrazil, ale domácí Sobotka hlavičkou poslal míč na brankovu čáru, kde už jsme brance zabránit nedokázali. Herně nás to nakoplo, ale šance z toho nebyla žádná. Naopak domácí, kterým narůstal počet standartek nebezpečně vystřelili z přímého kopu, Śebesta vyrážel a dorážka šla mimo. V 86.min přišel aut domácích do vápna, kde si míč zpracoval zády k brance domácí hráč a z otočky poslal Třebeš do vedení. Už jsme se nedokázali chytit, naopak jsme průnik hráče zastavili penaltovým faulem a Třebeš, které k výhře stačil důraz v zakončení a (ne)jistý výkon sudího Fraňka,  výhru navýšila. Opět dorazila početná a hlasitá návštěva z Černilova a doplnila tak domácí solidní návštěvu.