Muži podzim ukončili další výhrou s favoritem

FK Černilov - FK Náchod B  2:0 (2:0)

15.kolo 1.A třídy - Neděle 18. listopadu od 13:30 hodin * tráva v Černilově

Branky: 14.min Matoušek 1:0 * 42.min Markovič 2:0

Sudí: Matějka  ŽK: 0:1  *  55 diváků

Sestava: Voltr - Zumr, V.Hrubý, Urban, Daněk - Šmied (84.Mikunda), Hušek, Matoušek (88. Svatoň), Štěnička, J.Hrubý(76.Schwarzer) -
Markovič (73.Roubal)

Za chladného počasí byl postupně aktivnější Černilov a hned první větší šance skončila brankou, když Matoušek zkrotil přesnou náhru a zavěsil. Hosté zahrozili nejvíc při šanci, kdy z brankové čáry vykopával Daněk. Domácí byli dál pohyblivější a nebezpečnější. Šanci měl Hrubý a Markovič. V 39.minutě chytil střelu Náchoda, který byl před zápasem první v tabulce, Voltr. Ve 42.minutě využil příhru za obranu a brejk Tomáš Markovič. První deset minut druhé půle se nic zvláštního nedělo, pak následovali naše, ale už jen neproměněné šance. Markovič, Hrubý a Šmied mířili jen do brankáře. Hušek vedle. Markovič nad a Šmied opět jen do brankáře. Hrozilo, že se Náchod jednou trefí a ze zápasu bude drama, ale otevřený závěr jsme zvládli i díky dvěma zákrokům Voltra, který tak dvakrát za sebou udržel čisté konto. Před zimní pauzou jsme stáhli ztrátu na postupové pozice na šest bodů a hlavně utekli ze spodu tabulky, kde bude na jaře tradičně nepříjemný boj o záchranu. I přes mrazivé počasí opět přišli věrní fanoušci, kteří byli opět po celý zápas slyšet.

Video 1.poločas

2.poločas