Muži - A: Pohárový zápas v Roudnici, prohra 3:1

KDY: středa 11.8.2010
KDE:
Na hřišti TJ Sokol Roudnice
ZÁPAS: TJ Sokol Roudnice - FK Černilov 3:1

K pohárovému zápasu druhého kola zajíždějí naši borci na půdu Roudnice, našeho rivala v 1.A třídě.
Naši borci měli v prvním kole volný los, kdežto Roudnice jasně přehrála v Malšovicích domácí 5:0 (góly: Bednář 3x, Krejcar Jan 2x) a zaslouženě postoupila.
V prvním kole mistrovské soutěže Roudnice odjela z Vrchlabí s porážkou 3:1 (gól: Rajnoch).

Změny v kádru Roudnice na tuto sezónu:

Odchody: Koblížek Miloš - trenér, Matějka Lukáš (konec hostování), Urban Josef (konec hostování), Hůlka Aleš (konec hostování), Zasadil Zdeněk (hostování v Dohalicích)

Příchody: Linhart Marek (hostování z FCHK), Rajnoch Daniel (hostování z Loko HK), Bednář Zdeněk (hostování ze Lhoty p.L.), Koudelka Vladislav - trenér

Jak to dopadlo:

Naši borci pojali zápas tréninkově. V prvním poločase měli navrch a ujali se vedení po krásném gólu Kuby Huška, který dával do prázdné po kličce gólmanovi. V druhé poločase jsme prostřídali a otěže utkání převzali domácí, kteří všechny svoje šance proměnili.