Muži A: přípravný zápas s Lázněmi Bělohrad, výhra 2:1

10.03.2012 - 14:00

KDY: sobota 10.3.2012
UT v Novém Městě n.M.
ZÁPAS: FK Lázně Bělohrad - FK Černilov 1:2 (0:1)

Sestava: Testovaný gólman/Voltr - Zumr, Hrubý, Církva, Schwarzer - Štěnička, Urban, Hušek, Šrámek - Čapek, Filip (střídali Bouchal, Marek)
Branky: Církva, Filip

I když týmu chyběly opory Petrásek, Linhart a Štěpánek, tak naši borci sehráli s účastníkem krajského přeboru výborný zápas. Do vedení nás dostal výstaním trestňákem David Církva. V druhé půlce se svým důrazem na hranici vápna zvýšil Honza Filip. Soupeř už jen korigoval z PK.
Kvalitní, rychlý a pohledný fotbal hráčům trochu kazil nepřesný hlavní arbirt.

hodnocení trenéra

" Proti minulému týdnu byl tento zápas o úplně něčem jiném. Hráči snad pochopili, že při dodržování taktických pokynů, s nasazením a s chutí hrát fotbal mohou hrát vyrovnaně s jakýmkoliv týmem. Velmi dobrý zápas zahrála celá obrana dirigovaná brankářem, Vojtou Hrubým a defenzivním záložníkem Tomášem Urbanem. Velmi dobrý výkon podal na místě stopera hrající David Církva" - řekl telefonicky Jardovi Pokrupovi trenér Pavel Holbík.

A jen malá vsuvka. Sláva Horák při pozvánce na zápas psal o tom, že soupeř měl na svých webových stránkách pozvánku na zápas Lázně Bělohrad - Černíkov.. Autor nesmí mít ve wordu zapnutou automatickou opravu textu.... Asi před 3 lety přivezla tiskárna na obecní úřad hlavičkový papír za 20 tisíc korun. majitel se jen chvíli divil, že tento papír s názvem obce Černíkov nechceme převzít..