Muži v dohrávce neudrželi poločasové vedení

Spartak Police nad Metují - FK Černilov 2:1 (0:1)

dohr.17.kolo 1.A třídy - Úterý 8. května od 17 hodin * hřiště v Polici

Branky: 40.min Urban 0:1 * 71.min 1:1 * 80.min 2:1

Sudí: Bečvář  ŽK: 1:1 (Markovič)  100 diváků

Sestava: Voltr -Zumr,V.Hrubý, Urban, Schwarzer - Markovič , Matoušek, Ridl (66.Svatoň), Hušek, J.Hrubý (60.Šmied) -
Roubal

Dvacet minut jsme byli na míči, na polovině soupeře, ale nic z toho nebylo. Pak domácí zahrozili dvěma nebezpečnými střelami, naší odpovědí byly brejky, ale z nich jme si vytvořili jen pološance. Pět minut před odchdem do kabin Matouškův roh na přední tyč důrazně zakončil Urban a když v 44.minutě po rychlé akci zahrozil Matoušek, mohlo se zdát, že po změně stran mátožné domácí dorazíme. Jenže obrovská šance domácích z 47.minuty nás asi dost nevarovala. Když se k tomu přidala Roubalem nevyužitá tutovka, kdy po kličce brankáři přestřelil prázdnou bránu, domácím jsme nakonec darovali naději. Nejdřív z přímáku Voltra řádně protáhli a o minutu později se po rohu hlavičkou na zadní tyči prosadili. Do šance se probil Šmied, ale jeho střelu gólman Police vytáhl na roh. Závar ve vápně jsme taky nevyužili, stejně jako Matoušek svůj přímý kop. Z ničeho přišla rychlá akce a zakončení do naší otevřené obrany. 2:1 pro domácí. To už se probudila dosud spící soupeřova "silná" zbraň, a to vše a cokoliv kritizující publikum, které si smlslo hlavně na solidně pískajícíh sudích. Nervozita se dostala i na naše kopačky a několik nadějně vypadajích kombinací ve vápně jsme nedokázali důrazně a přesně zakončit.