Muži ve větrném zápase rozhodli v závěru

FK Černilov - MFK Nové Město nad Metují 3:2 (2:1)

21.kolo 1.A třídy - Neděle 14. dubna od 17 hodin * tráva v Černilově

Branky: 6.min vlastní 1:0 * 31.min V.Hrubý  2:0 * 35.min 2:1 ** 68.min 2:2 * 81.min Markovič 3:2

Sudí: Otava  ŽK: 1:0 (J.Hrubý)  *  60 diváků

Sestava: Tošovský - Zumr, Urban, V.Hrubý, Schwarzer - Šmied (85.Mikunda), Hušek, Matoušek, Svatoň (80.Charous), J.Hrubý - Markovič (88.Benák)

Zápas ovlivnil silný vítr. K vidění bylo dost nepřesností. V úvodu byl blízko gólu dvakrát J.Hrubý, ale po rohu na bližší tyči zasáhl brankář a pak mířil těsně vedle zadní tyče. V 6.min hlavně si i díky větru srazil po rohu míč do vlastní sítě Holčík. Následnou šanci měli hosté a pak vedle zamířil Šmied s Markovičem. V 31.minutě se míč po rohu odrazil na hranici vápna k V.Hrubému, jehož střelu tečoval ještě obránce a skončila u tyče 2:1. O čtyři minuty později soupeř zaútočil a centrovaný míč stočil vítr do sítě. V závěru poločasu měl šanci Markovič a poté nebyl odpískán zákrok na Hrubého ve vápně. Byla nám tak upřena penalta. Ve druhé půli hrálo po větru Nové Město a nás probudil až jejich vyrovnávající gól. Ještě před tím míč ve větru zaplaval a střelu soupeře Tošovský vytáhl na břevno , následná dorážka šla naštěstí mimo. Pak už ale dlouhý míč za obranu hráč soupeře zužitkoval. První naší šanci ve II.půli měl Markovič, ale brankář zasáhl. Nové Město vyslalo nepřijemný přímák. Rozhodnutí přišlo v 81.minutě když J.Hrubý narazil Markovičovi a ten se trefil přesně. Konec byl spíš nervózní s nakopávanými míči.