FK Černilov - Olympia HK/ Kratonohy B  4:0 (3:0)

17.kolo 1.A třídy - Neděle 17. března od 14 hodin * náhradní tráva v Černilově

Branky: 5.min Matoušek * 13.min J.Hrubý * 42.min Markovič a 84.min Schwarzer

Sudí: Beránek  ŽK: 0:1  *  65 diváků

Sestava: Tošovský  - Schwarzer, V.Hrubý, Urban, Daněk (57.Mikunda) - Šmied, Hušek, Matoušek (73. Benák), Svatoň,J.Hrubý (46. Zumr) - Markovič

Hosté nastoupili nekompletní, do jedenáctky jim chyběli, kvůli administrativnímu opomenutí, dva hráči. Na zadním hřišti za větrného počasí se tak jednalo o jednoznačnou záležizost i když obranný val hostí se překonával jen těžko. Na druhé straně byl nový brankář Černlova téměř bez práce. Ve 3.min ještě J.Hrubý neuspěl, ale o dvě minuty už byl po Šmiedově centru Matoušek úspěšnější. V 13min našel Svatoň před bránou volného J.Hrubého. 2:0. Soupeř měl jedinou velkou šanci, Markovič v šanci trefil jen gólmana uspěl až po Šmiedově narážečce. Druhý poločas přinesl nezáživný fotbal. Hosté bránili, dlouhé míče sbírali,  pomalé hře se domácí přizpůsobili. V zakoneční bylo několik nepřesností, nebo hosty podržel chytající hráč. V 84.min odcentroval Šmied na zadní tyč, kde se prosadil Schwarzer, který jen těsně před tím podobnou šanci nevyužil.