Muži začali přebor v Polici nad Metují

Spartak Police nad Metují - FK Černilov 6:2  (3:1)

1.kolo krajského přeboru - Neděle 1.srpna od 17:30 hodin * hřiště Police nad Metují

Branky:  1x Vydarený a Hušek

Sudí: Šiling Karty: 0 Diváků: 350

Sestava: Šebesta - Benák (70.Daněk), Charous, Svatoň (77 V.Hrubý), Václavíček - Šmied,Hušek, Franc,Etflaiš (77. M.Novák) - Matoušek, Vydarený - (na střídání připravený ještě brankář Jakub Novák - posila z Předměřic)

Oproti horkým červencovým dnům se ochladilo o 13´C, před zápasem pršelo a na daleký výlet k loňskému i letošnímu , opět posílenému, favoritovi nejelo několik našich hráčů. Vůbec poprvé za muže (a nejen za Černilov) za v tomto těžkém nastoupili obě posily : Václavíček a Franc. A jako hlavní trenér poprvé vedl tým Jar. Šlégr.  Na první šanci se čekalo asi asi čtvrthodinu, pak dlouhý míč za obranu s kličkou brankáři, využili domácí. A krátce po té udeřili podruhé. V 26.min Šebesta vyrážel střelu pod břevno. O tři minuty později Police břevno přímo trefila. 30.min a dvě šance domácích krátce po sobě, poprvé vyřešila obrana odvrácením na rok, pak zakročil. Šebesta. Začali jsme víc kombinovat a hned jsme se dostali do šance Vydareným (pokus vedle). Ten samý hráč pak střelou protáhl brankáře, aby byl ve 40.min úspěšnější a zakončil akci po levé straně, kdy odcentroval Franc a Etflaiš na zadní tyči vrátil míč hlavou zpět do vápna. Jenže do šaten šel Černilov s dvoubrankovým mankem, po přísně nařízené penaltě, kterou ani domácí početné publikum, podle reakce, nečekalo. Druhý poločas se hrál " nahoru dolů". U domácích byla ale znatelná útočná dominance. Zvýšili na 4:1. Černilovu se podařilo skórovat opět v závěru, kdy chybu obránce potrestal Hušek, ale následně už přetížená obrana nedokázala odvrátit trvající tlak Police a ještě dvakrát inkasovala.