Muži - A: Zimní liga v Chudonicích, 3. zápas s RMSK SD, remíza 1:1

KDY: neděle 20.2.2011
Na UT v Chudonicích
ZÁPAS: FK Černilov - RMSK SD 1:1 , poločas 0:1

Soupeř (sic mladší a i tělesně menší, lehčí) se prezentoval velkým důrazem v osobních soubojích, naučeným systémem rozestavění, ale i velmi dobrou technikou. Důraz v osobních soubojích a lehké drobné fauly (přidržení rukama a podobně) nebyly našim borcům úplně po chuti, jinak bolí rána od 16-letého a jinak od 30 letého..

Zápas byl vyrovnaný, remíza byla spravedlivá. RMSK se ujala vedení po našem nedorozumění při rohovém kopu, my jsme vyrovnali ve druhém poločase z penalty nařízené za faul na pronikajícího Honzu Filipa (střelec Kuba Hušek). Obě mužstva neproměnila ve druhém poločase po 2 vyložených šancích, v úplném závěru trefil náš nejlepší hráč Vojta Hrubý krásnou střelou břevno..

Sestava: Michalička (Voltr) - Zumr , Zkoušený hráč č. 1, Hrubý Vojta(Zkoušený hráč č. 2), Schwarzer - Zemek, Hušek, Petrásek, Dvořák - Filip, Hlína Kamil