Mužům začalo přípravné období, tady jsou výsledky:

22.ledna začala na nové černilovské umělce zimní příprava mužů a hned v sobotu se jelo do Chocně k prvnímu přípravnému zápasu. Od rána hustě sněžilo a ve druhé půli už byla Choceňská umělka pod sněhem. Více se tak bojovalo, než hrálo. Postupně se ale hráči úspěšně přizpůsobili podmínkám.

V sestavě : Voltr (46.Miller) - Zumr (Benák), Urban, V.Hrubý, Daněk - Šmied, Matoušek, Schwarzer (Charous), Svatoň, Mikunda - Markovič. Náš tým zvítězil po dvou brankách Markoviče a po jedné Matouška a Šmieda  4:3.

V sobotu 2.února od 12h na UMT v Dobrušce s Vysokou nad Labem: Pro změnu 10´C. V sestavě chybělo několik hráčů (oba Hrubí, Matoušek, Benák, Schwarzer a Voltr), soupeř je v krajském přeboru na druhém místě a v sestavě měl několik zkušených plejerů, kteří prošli vyšší soutěží a na hřišti to logicky muselo být znát, inkasovali jsme nakonec osmkrát, na 1:3 se za nás trefil Mikunda. Šance jsme měli (břevno, průnik Svatoně a Markovičův pokus) ale soupeř hrál po celý zápas naplno. Sestava: Miller - Zumr , Urban, Charous, Daněk - Šmied Vojt. (46 Obzina), Svatoň, Mikunda, Hušek, Šmied Mich - Markovič

9.února s Javornicí (1.B třída): Sestava: Voltr (70.Miller) - Zumr, Urban, V.Hrubý, Schwarzer - Šmied Mich., Svatoň,Charous (46.Mikunda), Matoušek (46.Štěnička), Daněk - Markovič   Soupeř úspěšně a důrazně atakoval a i když jsme opticky měli převahu, ze dvou brejků (10 a 27.min) po ztrátách míče jsme v první půli dvakrát inkasovali. Sami jsme své šance neproměnili. I po změně stran jsme byli víc na polovině soupeře, vytěžili jsme z toho srovnání skóre a další šance (tyč, břevno, střely do brankáře nebo hlavičky mimo) zůstaly nevyužity. Javornice z přímého kopu nastřelila břevno. Naše góly padly v 59.min a 70.min. a skóroval Šmied.

Sobota 16.2 od 17h na rychnovské UMT s domácím týmem (kraj) 2:4 (branky 30.Hušek (1:1) a 45.Svatoň (2:2)  )                                                                                        Sestava: Voltr (60.Miller) - Zumr (45.Charous), Urban, V.Hrubý, Daněk - Šmied , Svatoň, Hušek, Schwarzer, Matoušek - Mikunda (60. Benák)   Na rozměrově menší umělce hráli domácí od začátku do poslední minuty ve vysokém tempu. Černilov se dostával do šancí z brejků.

fotky zde: http://www.fotbalfoto.cz/2019Akce/02.16%20-%20Zimn%C3%AD%20p%C5%99%C3%AD...