Nadstavba IV.třídy: Béčko otočilo se Syrovátkou na 3:1

KDY: neděle 8.6.2014
hřiště Černilov od 17 hodin
ZÁPAS: FK Černilov B - Syrovátka  3:1 (0:1)

Branky: 15´0:1 - 46´ Havlas 1:1, 65´ Jelen 2:1 a 83´ Obzina 3:1

Sestava: Voltr Lukáš - Voltr Michael, Benák, Jos. Nápravník, Hlaváč  - Jan Nápravník (78 Šmied Martin), Bouchal, Havlas, Obzina  - Imlauf (56 Jelen), Mindek

Úvod zápasu i jeho průběh ovlinilo několik skutečností. Paradoxně 30´C ve stínu to nebylo. Byly to neproměměné šance a inkasovaná branka. Té předcházel šlapák útočníka na vybíhajícího brankáře Voltra, sudí faul nepískal a následná branka, protože obrana přestala hrát, kupodivu platila. To logicky rozlítilo některé naše hráče a protože ani hosté si nenechali nic líbit, tak první poločas bylo vidět několik tvrdých zákroků, diskuze se sudím a další vyhrocené monenty. Do toho jsme neproměňovali minimálně 90% šance. Podělil se o ně Imlauf (nad), Havlas, Mindek (vedle), Obzina a 2x Bouchal (vedle). Ale i hosté ohrožovali Voltrovu branku. Jeden střelecký pokus zpodbřevna vytáhl na roh, další vyboxoval mimo vápno. Povedl se vstup do druhé půle. Imlauf rychle hodil aut na Obzinu a jeho centr na malém vápně přesně našel hlavu Havlase. Hosté fyzicky odpadli. Jelen osm minut po svém příchodu na hřiště zakončil rychlou akci založenou na polovině Voltrem, tu po křídle potáhl Obzina a nabídl míč Jelenovi, ten sice nadvakrát, ale přesto otočil výsledek. Další šanci opět nedal Bouchal, trefil se až levačkou Obzina. V závěru jsme měli ještě dvě brejkové příležitosti, ale Havlas ani Bouchal po chybách v obraně Syrovátky už brankáře nepřekonali.