Neděle: Smiřice B - Černilov B 2:1

KDY: neděle 21.9. 2014
hřiště ve Libřicích od 16:30 hodin - 3.kolo IV.A třídy
ZÁPAS: Smiřice B- FK Černilov B  2:1 (2:0)

Branky:  18´1:0 * 27´ 2:0 z pen. *  75´Nápravník Jan 2:1

Rozhodčí:  Janeček    Karty: 0:2

Sestava: Voltr Lukáš - Mich.Voltr, Jos. Nápravník, Benák, Šmied (62 Dolejší) - Hlína, Bouchal, Matoušek, Jelen, Jan Nápravník - Bernart (46 Obzina)

Pokud Rasošky nechtěli hrát Náchodsko, tak se do soutěže museli přihlásit pod hlavičkou béčka Smiřic a navíc jako svoje domácké hřiště museli přijmout Libřický azyl. Od začátku zvolili jednoduchý, ale účelný styl nakopávaných míčů z obrany dopředu a domácí útočníci se nakonec dočkali i chyb obrany, které potrestali brankou z brejku a pak i z penalty. My se přes zahuštěnou obranu a řadu ofsajdů nedostali, pokusy o střely šly mimo. Po změně stran za deště už domácí neútočili skoro vůbec, nám se podařilo probít obraným valem jen dvakrát. Po rohu si ve vápně počínal na bližší tyči důrazně Nápravník a pak měl možnost vyrovnat, ale na jeho pohotovou střelu zareagoval stejně pohotově i brankář Smiřic B. Nevyužili jsme tak možnosti posunutí na první místo tabulky a navíc tato prohra ukončila sérii deseti zápasů v řadě bez prohry v normálním hracím čase (včetně přáteláků), která začala někdy v květnu.