Nejtěsnější výhra

16.10.2010 - 13:30
16.10.2010 - 15:30

KDY: sobota 16.10 od 13:30ti hodin
Na hřišti v Cerekvici n.B.
ZÁPAS: Sok. Cerekvice - FK Černilov 0:1 (0:1)
Rozhodčí: Vízek
Diváků : 15
Sestava: Kollátor - Dědek, Hlaváč, Jan Žaba, Pražienka - Dolejší (26.Krištof, 60.Bednář) Kundrt,Lamla, Kadlec - Šmied, L.Ličman

Branka: 6.min Kundrt

Kluci se přesvědčili že pokud se neprosadí ve vápně střelbou, tak to není s žádným soupeřem jednoduché. V 6.minutě se probíjel přes dva obránce Šmied, na hranici vápna byl faulován a Kundrt po signálu z přímáku prostřeli rozestoupenou zeď i brankáře. Domácí hrozili z brejků, ale neměli přesnou mušku. Černilovský tlak byl zakončen střelami kolem brány, nebo slabě do připraveného brankáře (Dolejší, Lamla). Největší nebezpečí tak přišlo zase z přímého kopu v závěru poločasu. Kundrta brankář nadvakrát vychytal, jednou mu přitom pomohla tyč. Ta o chvíli později zazvonila i na Kollátorově straně. Druhá půle byla slabší. Když se kluci dostali do vápna, jakoby nevěděli co s míčem. Tolik šancí co si dnes vytvořil Lukáš Ličman neměl snad dohromady ve všech předešlých zápasech. Domácí podnikly asi dva nebezpečné brejky, i za cenu faulu toto nebezpečí obrana vždy vyřešila. Úniky Dědka zase zažehnala obrana Cerekvice.