KDE: hřiště Černilov -15.kolo IV.A třídy

Rozhodčí:  Šmolka   Karty: x

Sestava: L.Voltr (46 Holeček) - Šmied Martin, Voltr Michael, Havlas, Dolejší -
Halva (6 Jan Nápravník) Benák, Bouchal, Obzina -Kundrt (46 Hlaváč), Jelen (35 Dědek
Filip)

Béčku se nepovedlo navázat na několika zápasovou bodovou šňůru a co hůř, už v 5 minutě za stavu 0:1 utrpěl při souboji s protihráčem zlomeninu obou kostí nad kotníkem Láďa Halva...

Podařilo se nám po kombinační akci Benákem srovnat, ale kvalitní soupeř nás dál přehrával,trefil tyč, trefil Voltra, ten se zraněním dochytal jen první poločas, musel střídat i Jelen. Navíc se hosté opět prosadili. V závěru poločasu měl šanci Benák. Hosté po změně stran přidali třetí branku, často jsme jim míče nabízeli sami. Obzina po rohu sice po náběhu na zadní tyči snížil, ale ztráty míče a brejky zkušení a průbojnější hosté potrestali. U nás se do šancí dostal jen Voltr po rohu a Nápravník z brejku. Libčany B vyhráli zaslouženě. Po podzimu jsme předposlední.

Nicméně přes rozdílné podzimní postavení v tabulce bylo Béčko alespoň na rozlučce " U vidliček"  Áčku více než vyrovnaným soupeřem.

Střelci Béčka po podzimu: 4x Hypš, Obzina,Církva  3x  Halva,Jelen,Benák  2x Taclík  1x Voltr, Holeček, Hlaváč a Matoušek