Nepovedený vstup A týmu mužů do jarní sezony, České Meziříčí - Černilov 1:0 (0:0)

Sepsáno dle telefonátu trenéra Honzy Chasáka:

Zápas se odehrál na nové umělé trávě v Dobrušce, dobrušská umělka je trochu menších rozměrů, s nově položeným kobercem s přebytkem gumového granulátu. I když jsme odehráli všechny přípravné zápasy na umělé trávě, tato nám činila našim hráčům problémy, na plochu se ale nechceme vymlouvat.

Zápas se nám nepovedl, soupeře jsme z části podcenili a trvalo nám 20 minut než jsme pochopili, že se soupeř neporazí sám. V zápase jsme byli lepší v poli, ale své šance jsme nevyužili. V obraně jsme vyrobili velké množství nevynucených, individuálních chyb.

V 51. minutě jsme obdrželi branku z pokutového kopu, po této brance domácí ještě více přidali na důrazu, trpělivě bránili, bojovali. Nám se nepodařilo vyrovnat.

Sestava: Voltr - Zumr, Kráčmer, Vojta Hrubý, Schwarzer (67. Hlína Michal) - Schod (58. Šrámek), Ježek Pavel, Charous, Matoušek, Honza Hrubý - Schmied (75. Urban)