ZÁPAS: FK Černilov- Nový HK 2:1 (2:1)

Rozhodčí: Bačo Diváků : 25

Sestava: Hofman - Pánek, Krupička, Dolejší (60.Panenka), Pražienka - Kundrt, Ličman, Daniš, Šmied - Kollátor (22.Panenka, 43 Lamla),Roubal

Branky: 1x Roubal a Šmied

Hosté začali náporem, po čtyřech minutách od půlky utekl hráč a prostřelil Hofmana. Pak Nový Hradec ještě v tlaku vystřelil těsně nad. Po sedmi minutách bylo však srovnáno. Kundrt poslal z poloviny přesný pas na Roubala, který kolem dvou obránců poslal přesnou střelu do horního rohu. Od té chvíli Kluci přebírali iniciativu. V 17.minutě vystřelil z levé strany před vápnem Šmied a míč skončil pod břevnem: 2:1. Roubal v brejku mířili mimo. Kundrt nad. Střelecké pokusy sice pochytal brankář, ale domácí měli zápas pod kontrolou. Před koncem poločasu byl faulován Daniš, Ličman z přímáku trefil těsně nad.V zápase se vůbec dost žlutilo, u domácích to byl Krupička a Dolejší. Hosté byly potrestáni třikrát. Po změně stran hráli oslabení hosté už jen v 8+brankář. Soustavný tlak domácích ale v ani jednom případě nebyl zakončen gólem. Ličman střílel dvakrát nad a jednou do brankáře, průnik Roubala brankou taky neskončil. Pánek byl na levé straně několikrát v šanci... ale počínal si nedůrazně. Daniše při střelách z hranice vápna vychytal brankář.A tak Černilovským zatrnulo pět minut před koncem, když šel přímý kop soupeře jen těsně nad.