O výhře v Dobrušce se rozhodlo v závěru

SK Dobruška - FK Černilov 1:3 (0:0)

1.kolo (druhé hrané) VOTROK krajského přeboru - Sobota 22.srpna od 17 hodin * tráva Dobruška

Branky: 56. J.Hrubý 0:1 * 66.min 1:1 z pen * 85.min Hušek 1:2 * 87.min J.Hrubý 1:3

Sudí: Škoda ŽK: 2:2 *  120 diváků

Sestava: Šebesta - Charous, Urban, Schwarzer, Daněk (62. Benák) - Šmied (91.Hovorka), Matoušek
(90.Jedlička), Hušek,Svatoň, J.Hrubý  - Vydarený

Konečně jsme se dočkali mistrovských zápasů. První střelu vyslali na bránu domácí. V 9.min jsme nastřelil Matouškem břevno a na to si vytvořila šanci Dobruška, které před týdnem překvapivě bodovala v Chlumci. Následně převažovaly pokusy mimo bránu. Šancí bylo vyrovnaně, největší měl Matoušek v závěru první půle. Druhé dějství jsme začali převahou. Dvě šance po centru jsme nevyužili. Tlak jsme završili v 56min, kdy střelu Vydareného do břevna dorazil hlavou Hrubý. Po deseti minutách zákrok na domácího hráče ve vápně znamenal penaltu a Dobruška srovnala. Další tři šance byly na naší straně, ale domácí si vytvořili největší šanci, kdy nás podržel Šebesta. Pět minut před koncem rozhodl z přímého kopu Hušek trefou do horního rohu brány a výhru pojistil po Šebestově výkopu důrazem ve vápně Hrubý.

Sestřih šancí a gólů ze stránek TV com .