Ohnišov - Černilov A - 2:0 (pol. 1:0)

K zápasu jsme odjížděli bez distancovaného Vojty Hrubého, zraněných Mindeka, Hypše a Čapka a některých hráčů, kteří se vracejí z dovolených.

Zápas v ohnišťanských podmínkách (hřiště menších rozměrů, vyšší tráva) měl ohnišťanský průběh - domácí složení ze zkušených hráčů (trenéři z FC HK a hráči od Náchoda) vycházeli z dobře organizované obrany do rychlých brejků. My jsme měli opticky míč více na kopačkách, ale chyběl nám důraz a klid při předfinální přihrávce a klid při zakončení.V prvním poločase si ani jedno mužstvo nevytvořilo jasnou gólovou příležitost, my jsme jedenkrát špatně vyřešili obrannou situaci na levé straně, soupeř zacentroval a hlavou  vstřelil branku.

Ve druhém poločase domácí organizovaně bránili v 8 lidech, přecházeli do rychlých brejků. My jsme se jen těžko dostávali do pokutového území a když, tak jsme byli málo důrazní. Druhou branku jsme dostali po podle mě špatně aplikovaném novém pravidle o postavení mimo hru - domácí útočník nabíhal za naši obranu, na něj směřovala přihrávka, útočník si uvědomil, že je v postavení mimo hru, takže se zastavil, náš hráč se pokusil přihrávku zastavil, přizvedl ji jen za sebe k útočníkovi, který sám postupoval na naši branku..

Do konce utkání jsme se snažili vyrovnat, ale branku se nám nepodařilo vstřelit. Nelze nám upřít snahu, ale za tu se body nedávají. Jedeme dál, ve středu od 17:30 hodin doma proti Dvoru Králové nad Labem B.

Sestava: Cejnar - Šrámek, Zumr, Kráčmer, Schwarzer - Ježek Pavel, Štěnička, Hrtánek, Hlaváč - Ježek Marek - Vacek.