Plán na týden + hodnocení Jaroměře + informace a nominace na sobotní turnaj v Předměřicích

Plán na týden:

Úterý smiřická umělka 17 - 18.30

Středa černilovská tělocvična 17 - 19

Sobota turnaj Předměřice ročníky 2006 a 2007

V sobotu jsme odehráli první halový turnaj v Jaroměři.
Sice jsme výsledkově neoslnili, ale fotbalově to vůbec špatné nebylo.

Černilov - Jaroměř 1:2, g. Míša

Černilov - NHK 1:2, g. Míša

Černilov - Nové Město 2:4, g. Luky, Bobča

Černilov - MFK Trutnov 2:2, g. Luky 2

Černilov - Třebeš 2:0,g.  Paprika, Míša

Černilov - Martinice 3:1, g. Luky 2, Míša

Černilov - Pardubičky 1:2, g. Míša

Ani v jednom zápase jsme nenašli soupeře, který by nás výrazně přehrál. Spíše si dovolím říci, že jsme ve většině zápasů působili fotbalovějším dojmem. Bohužel jsme si v prvních 3 zápasech neodpustili hrubé chyby jednotlivců, které nás stáli body. A co jsme již tradičně zahodili v koncovce, by bylo na román. Kluky jsem i přes konečné 6. místo pochválil, protože na hřišti nechali všechno, makali a bojovali o každý balón. Ještě musím podotknout, že kromě Nového Města, byli všechny mužstva složena výhradně z hráčů ročníku 2005, my měli pouze Bobču a Papriku.

K turnaji v Předměřicích:

Jelikož se jedná o okresní přebory, tak my jako mužstvo hrající krajskou soutěž, musíme hrát s fotbalisty o rok mladšími tj., že nemohu povolat nikoho z ročníku 2005.

Tudíž je nominace jednoduchá: jedou všechny 2006 + obě 2007, protože nebude Kaňour, rukavice si vezmou Slépa a Jáša.

Sraz v Předměřicích bude v 11.50, sebou sálovky, chrániče a pití. Pokud nepostoupíme z prvního místa, tak je konec akce cca. 14.10. Kdyby jsme postoupili, tak cca. 15.00.