Plán od 23. 11. do 29. 11. 2015 + další informace (teplákovky)

Dobrý den,

vzhledem k počasí a sobotnímu turnaji změníme trochu tréninky, trénovat se bude jen v pátek na umělce v Jaroměři (umělka pod zimním stadionem). Na sobotním turnaj do Předměřic nemůžeme vzít všechny hráče, protože bychom si vzhledem ke krátnému hracímu času všichni nezahráli, proto se nesmí zlobit ti, kteří nominovaní nejsou (od prosince bude probíhat každý víkend turnaj ve Stěžerách, tam si zahrajeme všichni).

Pátek 27. 11. od 16:30 do 18 hodin umělka Jaroměř (všichni!!), oblečení na ven, obutí kopačky a nebo turfy. V místě je i malá šatna. Helo - Zima je tomu, kdo je špatně oblečen!!!

Sobota 28. 11. Okresní halové přebory v Předměřicíh, 2 týmy, které hrají v různém čase:

- první tým sraz v 11:15 v hale v Předměřicích, první zápas od 12:08. Nominace: Fredy Černý, Máťa Rybín, Klobučar Adam, Václav Hojný, Kryštof Matlák, Tomík Zikmund, Dvořák Péťa, Kuba Havelka. S sebou obuv do haly, chrániče, pití, ručník, teplákovou bundu.

- druhý tým sraz 13:45 v hale v Předměřicích, první zápas od 14:28. Nominace: Adam Scheuer, Pavka Turek, Tomík Jakub, Míša Šolc, Kuba Taclík, Lukáš Beneš, Vašek Mach. S sebou obuv do haly, chrániče, pití, ručník, teplákovou bundu.

V případě, že nemůžete, hned se mi ozvěte.

Teplákovky - do konce tohoto týdne je možné objednat u mě na e-mailu jaroslav.pokrupa@centrum.cz a nebo smskou. Velikost je buď 128 nebo 140, případně 152. Doporučuji raději větší vrch a o číslo menší tepláky. je možné objednat teplákovou soupravu (tepláky a bunda) za 760 Kč a šusťákovu bundu za 590 Kč,  komplet tedy za 1.350 Kč. Posílám odkaz i pro případné objednání dalšího zboží této kolekce třeba i pro vás. http://www.erisport.cz/tymove-kolekce/club-1900/ , domluvíme případně nějakou slevu.