Po další prohře pád na dno tabulky

FK Černilov - Rychnov nad Kněžnou 2:4  (0:0)

předehr 15.kolo krajského přeboru - Úterý 28.září od 15 hodin * v Ćernilově

Branky:  59.min 1:1 a 85.min z pen 2:3 Markovič - 54.min 0:1, 61.min 1:2, 79.min 1:3, 90.min 2:4

Sudí: Vítek  Karty: 2:1 Diváků: 70

Sestava: Novák Jak. - Hartig, Hrubý V., Svatoň  Schwarzer (72 Matoušek) - Šmied,Václavíček, Charous, Hušek, Franc - Markovič

Sváteční úterní odpoledne v Černilově patřilo zápasu s Rychnovem n.Kněžnou. Ani svěřenci našeho bývalého trenéra Chasáka na tom nebyli v soutěži nijak oslnivě, dokonce před zápasem byli bod za tím naším - poslední, po zápase si oba týmy svoje pozice vyměnily. Po šanci hostí diváci viděli tradiční obrázek, úvodní a neproměněnou šanci Šmieda. Následovali tři střelecké pokusy hostí. Další střelu na bránu Rychnova, mimochodem povzbuzovaného hlasitýmy diváky, si zapsal z přímého kopu Hušek. Svatoň hlavičkoval vedle, to už se dalo mluvit o naší mírné převaze. Ta vyvrcholila v padesáté mínutě, kdy Markovič vystihl nedůraz obrany, ale s brankářem přehodil i bránu. Následně RK rychle rozehrál přímý kop a zaskočená obrana nestihla reagovat. Dokázali jsme srovnat, kdy po centru Šmieda brankář jen vyrážel a od Markoviče míč proskákal za brankovou čáru. Jenže vzápětí utekl po své levé straně hráč hostí a jeho centr si našel ve vápně hlavu Zajíčka. Akce jako přes kopírák, akorát že z druhé strany přišla deset minut před koncem a v podstatě rozhodla o zápase. I když po faulu na Huška jsme v závěru kopali penaltu a Markovičem ji proměnili, tak následný tlak neměl efekt, naopak z brejku přišel čtvrtý trest. V zápase se spoustou nepřesností se zklamaní domácí diváci důležitých bodů nedočkali.