Podzim v přípravce

Na podzim se jako vždy formuje nový kádr přípravky. Po jarní sezóně přešel ke Slávkovi Horákovi a Viktoru Kadaníkovi silný ročník 2002, o rok starší Kosinky a naopak o rok mladší David Jaroš a Honza Lankaš. A tak mě zbyli Martin Šmejsa a Roman Morávek, kteří začali s fotbalem později a jelikož v mladší přípravce je velký počet hráčů, bylo pro ně lepší strávit tento rok v přípravce. Z mladších zůstali Lukáš Farkaš a Míša Hovorka.

Každý začátek podzimu je početně slabší, ale postupně se nabalují noví borci. Tak tomu bylo s generací z které vyšel Pavel Petrásek a Honza Maléř, i s generací jejich následovníků Láďa Kundrt a Lukáš Daněk. Bohužel letos se stav nenaplnil do konce podzimu. Přišli pouze Artur Zářecký, Jirka Strnad a David Hrdina a později mrňousové Martin Kadaník a Ondra Petrikovič. Přesto jsme s takto úzkým kádrem odehráli dva celkem povedené zápasy s Předměřicemi.

Všichni v oddíle víme, že práce s mini přípravkou je důležitá proto, aby do mladších elévů již přicházeli hráči s určitými dovednostmi a zápasovými zkušenostmi. Ale pro trenéra je hodně demotivující čekat, zda se na trénink sejdeme v alespoň minimálním počtu.

Proto znovu volám SOS !!!!! - hledám nové hráče ročníku 2002-04

Po novém roce opět zahájíme tréninky v minitělocvičně v černilovské škole. Pokud by se kádr rozšířil, je možno využít dobré spolupráce s Předměřicemi i Jaroměří k přátelským zápasům v jejich halách. Těším se tedy na setkání v úterý 5.1.2010 v 16.30 v tělocvičně ZŠ Černilov. Pokud potřebujete více imformací, zavolejte.

Josef Šolc - telefon 602 114 765