Pohár KFS Černilov A - Olympia Hradec Králové 2:2, na penalty 4:2

Hosté v neděli sehráli velmi těžké utkání Superpoháru s celkem Libišan,  ze kterého má řada hráčů zdravotní problémy, proto do Černilova dorazil A starší dorost posílený Michalem Mařasem, Ondrou Sikorou a ještě loňskými dorostenci Burešem, Novákem, v brance s Mírou Richterem.

Je vždy těžké nepodcenit "mladšího" soupeře, plně se na utkání soustředit. Což se nám stalo a v 10. minutě byl stav 0:2 (druhou branku krásnou střelou zaznamenal "černilovský" David Ličman). A v této chvíli jsme si uvědomili, že musíme přidat, že soupeř nám nedá nic zadarmo, že souboje s ním budou bolet. Do konce poločasu jsme vyrovnali brankami Radka Hypše a Tomáše Švarcika. Ve druhém poločasu i přes naše častějí držení míče gól nepadl a tak jsme viděli pokutové kopy, ve kterých jsme byli šťastnější (proměnili Švarcik, Štefan Mindek, Petr Benák a rozhodující Honza Kráčmer)

V dalším kole bychom měli pravděpodobně přivítat tým Nového Města nad Metují.