Pohár Třebše získali mladší žáci Černilova

Turnaj O pohár Třebše
SESTAVA: Vojtěch Kollátor - Tomáš Lamla,David Ličman, Láďa Kundrt,Michal Šmied - Filip Dědek, Aleš Roubal, Vojta Kunc

SKUPINA A:
FK Černilov-Třebeš 97 3:2
Z každé ze dvou skupin po čtyřech týmech měly vzejít dva postupující do finálové skupiny. Třebeš se klukům podařilo zaskočit dvěma rychlými brankami Kundrta a Roubala. Domácí pak využili polevení a snížili, dvoubrankový náskok vrátil po rohu mezi nohy brankáře Roubal. Třebeš opět snížila, ale dramatický závěr kluci za podpory Kollátora v bráně ubránili.

FK Černilov-Olympia HK 5:3
Černilov sice prohrával,ale Roubal zařídil srovnání. O vedení se postaral Kundrt, který prostřeli obránce i brankáře a na 3:1 se trefil z dálky Ličman. Olympia dokázala zabrat a důrazem srovnat na 3:3. Roubal následnými dvěma brankami zajistil výhru a postup ze skupiny.

FK Černilov-Třemošnice 1:1
První branku dal po Ličmanově rohu Roubal, pak se prosadil soupeř a nic víc zajímavého se v zápase nestalo. Do finále ještě postoupila Třebeš 97. Ze skupiny B postoupily žákyně FC a Třebeš 98. Do skupiny o 5-8.místo šel tým Probluze a Čáslavi.

FK Černilov-Třebeš 97 2:1
Zápas ve skupině o 1-4.místo. Dnes už podruhé se kluci střetli s tímto soupeřem a zápas měl opět podobný průběh jako ten ranní. Po centru zleva od Roubala se trefil Kundrt, který pak po kombinaci zakončoval do opuštěné brány. Kluci si pak nechali vstřelit branku a o tři body se tak museli zase obávat do poslední minuty.

FK Černilov-Třebeš 98 1:0
Jedinou branku zápasu dal po výhozu Kollátora a rychlém střídání Aleš Roubal, kluci pozorně bránili. Dvě šance měl Kundrt, ale stav se už neměnil. V poslední minutě si zapsal důležitý zákrok Kollátor.

FK Černilov-FC HK žákyně 1:0
Na závěr turnaje souboj nejlepších týmů, pro které byl zaslouženým finále. To dlouhých jedenáct minut přineslo poctivé bránění na obou stranách a opatrnou hru. Až v závěru Kundrt ve vápně předložil míč Roubalovi, který se z blízka prosadil a dívky měly jen minutu na tlak, který Černilov s vypětím všech sil ubránil a získal tak na Třebešském turnaji pohár za první místo.