Pohárové čtvrtfinále: postupuje favorit

FK Černilov - SK Libčany 1:6 (1:1)

Čtvrtfinále Pohár hejtmana  Královehradeckého kraje *   Středa 17. dubna od 17 hodin * tráva v Černilově

Branky: 31.min J.Hrubý  1:0

Sudí: Kubec  ŽK: 0:1  *  40 diváků

Sestava: Tošovský - Zumr (57.Benák), Urban, V.Hrubý, Schwarzer - Šmied
(75.Mikunda), Hušek, Svatoň, Charous, J.Hrubý - Matoušek

Na podzim jsme si vybojovali postup do čtvrtfinále, kde jsme se dnes střetli s lídrem krajského přeboru, který se netají ambicemi nad ziskem " double". Předvedli jsme 60.min zodpovedného kvalitního fotbalu, pak jsme kvůli nepřiznivému skóre museli otevřít hru a soupeř nemilosrdně trestal. V 11.min Svatoň poslal příhru na zadní tyč, ale J.Hrubý trefil jen kostrukci brány. O minutu pozděhu hosté rychle zaútočili, ale Tošovský úspěšně zasáhl. V další šanci mířili Libčany nad. J.Hrubý poslal příhru malým vápnem, bez adresáta. Po půlhodině kopal Matoušek roh, Charous míč přizvedl a Hrubého hlava byla dostatečně důrazná a přesná. O dvě minuty jsme vedení mohli navýšit, Hušek poslal přesný míč na Matouška, ale ten pálil nad. V 36.minutě naopak prošel úspěšně po lajně hostující hráč a jeho nekompromisní střela skončila v síti. Druhý poločas patřil hostům, kteří prostřídali a v 53.minutě se ujali vedení, při ošetřování Hrubého se důsledným sledováním míče prosadili na 1:2. V 59.min nás zastavil ofsajd. 63.min: náš závar ve vápně soupeře. J.Hrubý ani Hušek míč do sítě poslat nedokázali, následně Svatoň pálil mimo. Otevřenou hru našeho týmu (kterou jsme nezakončovali přesně) Libčany pak potrestaly téměř z každé šance a tak konečné skóre trochu kazí naší dobrou defenzivu a snahu z většiny zápasu.