Pohárový zápas Předměřice n. Labem - Černilov 1:7, poločas 0:2

Vzhledem k probíhajícím nahlášeným dovoleným jsme nastoupili v Předměřicích bez 7 hráčů základní sestavy (chyběla například kompletní obranná čtveřice), dá se říci, že nastoupil posílený B tým.

Stejně na tom byl i domácí tým, který měl problém s tím, aby dal dohromady 11 hráčů.

Utkání se odvíjelo za naší stálé převahy, kdy domácí korigovali stav na 1:7 až v 89. minutě naším vlastním gólem.

Trenér Chasák ohodnotil utkání takto - Byl to zajímvý zápas se vším všudy, se spoustou šancí, hodně góly, s málem pohybu. Soupeř se snažil do doby, než mu došly síly. Zápas by hrán v duchu fair play.

Sestava:

brankař   : CEJNAR Václav - zůstává u nás i pro podzimní sezonu)(60'VOLTR Lukáš)
obrana    :  VOLTR Michael (70'HLAVÁČ Vojtěch - první zápas v krajské soutěži mužů)) , KRÁČMERA Jan (1. zápas za Černilov), BENÁK Petr ml. , ČAPEK Patrik
záloha    :  ŠMIED Michal (59'ŠMIED Martin - rodinné střídání..) , JEŽEK Pavel , MINDEK Štefan , HYPŠ Radovan
útok        :  JEŽEK Marek , BOUCHAL Adam

22'  VOLTR Michael            1   :    0 - první branka v krjské soutěži mužů)
31'  JEŽEK Pavel   PK        2   :    0
54'  HYPŠ Radovan            3   :    0