Police úspěšnější, muži tam prohráli 1:4

Spartak Police na Metují - FK Černilov  4:1 (1:0)

20.kolo 1.A třídy - Neděle 7. března od 16:30 hodin * tráva v Polici

Branka: 80.min Mikunda

Sudí: Steiber ŽK: 1:4   *  170 diváků

Sestava: Tošovský - Benák, Schwarzer, Urban, Zumr - J.Hrubý (75. Mikunda), Hušek, Matoušek , Svatoň (60. Charous), Šmied - Markovič

Domácí se (i díky sobotní prohře prvního Náchoda) netají ambicemi na postup. My jsme před zápase byli v tabulce těsně za nimi. Solidní počasí i návštěva. Hned v první minutě prováhal šanci k úspěšné střele Šmied a na Hrubého pokus byl brankář připraven. Pak nás domácí zatlačili a vyvrcholením byla ruka ve vápně a penalta, kterou Police proměnila a následně se zatáhla a hra patřila spíš nám. Jenže jednou Markoviče zastavil chybě odmávaný ofsajd (následné shládnutí videa jen potvrdilo, že Markovič byl v době přihrávky metr před ofsajdovou pozicí), následně ho vychytal brankář a pak Tomáš orazítkoval tyč. Šmied dvakrát nemířil přesně stejně jako Hušek. Ve druhé půli se dlouho nic nedělo, až do faulu ve vápně z 60té minuty a další penaltě proti nám a když si vlastní gól hlavou vstřelil Urban, bylo o zápase rozhodnuto. Teprve pak jsme byli aktivnější, hra se otevřela na obou stranách ale výsledkem byly jen naše slabé střely na bránu. Až v 81.minutě odcentroval Šmied, brankář míč jen vyrazil a Mikunda z úhlu snížil. Soupeř si následně poradil s naší obranou a naservíroval náhru na 4:1 pro domácí. Za týden v neděli hostíme od 17h Nové Město a blíží se i středeční pohárový domácí zápas (17.4).