Postup mužů do I.kola poháru

Slavoj Předměřice - FK Černilov 0:4 (0:1)

předkolo poháru Hejtmana KHK - Neděle 29. července od 17:30 hodin * hřiště Předměřice

Branky: 12.min Roubal, 50.min Šmied, 57.min J.Hrubý a 68. Svatoň

Sudí: Šotek  ŽK: 0:1  55 diváků

Sestava: Voltr -Zumr (46.J.Žaba), Urban, V.Hrubý, Schwarzer (46.Daněk) - Mich.Šmied, Štěnička, Hušek, Matoušek, J.Hrubý (58.Hlína) - Roubal (22.Svatoň)

Nejdřív info o přípravě: Týmy Rychnova nad Kněžnou a Červeného Kostelce se z dohodnutých termínů vždy den před zápasy omluvili a tak první příprava proběhla až 25.7 doma s týmem FK Agria Choceň (pardubický krajský přebor) s výsledkem 0:3 Sestava: Voltr - Zumr, Urban,Schwarzer, M.Hlína - Benák, Matoušek, Svatoň, Žaba J., Šmied Mich. - Roubal (60. Šmied Vojt.)

Pohárový zápas se odehrál za horkého počasí v Předměřicích a to už jsme byli téměř kompletní. Od začátku jsme hráli na polovině domácích. Hrubý z přímáku trefil břevno, pak hlavičkoval nad. Ve své první šanci minul Roubal, po Šmiedově centru už se prosadil, ale následně musel střídat. Počasí i vedení nás ukolébalo a do poločasu se objevila jen spousta nepřesností. Po změně stran  Matoušek a Svatoň nastřelili v tutovce jen brankáře a obránce. Centr z levé strany nakonec po kiksu brankáře prošel až ke zakončujícímu Šmiedovi. V další šanci do gólmana pálil Štěnička. Na 3:0 zvyšoval J.Hrubý, když mu z brankové čáry naservíroval míč Šmied, který pak nedal dvě velké tutovky. Po rohu Matouška míč z halfvoleje trefil k tyči Svatoň. Domácí se snažili snížit, ale Žaba na poslední chvíli zastavil brejk. Ve vápně soupeře už jsme se víc neprosadili.