Postup v poháru

Lokomotiva Hradec Králové - FK Černilov 1:7 (0:3)

1.kolo krajského poháru hejtmana - Středa 18.srpna od 17:30 hodin * tráva v Plotištích

Branky:  2x Šmied (13.a 40min)  1x Markovič (11.min), Matoušek (52.min), Vydarený (53.min), Etflaiš (73.min) a Svatoň (78.min)

Sudí: Šnajdr Karty: 0 Diváků: 70

Sestava: Šebesta (46.Maléř) - Daněk, Svatoň, Charous, Etflaiš - Markovič (46.Schwarzer) , Novák (46.Hušek) , Franc, Šmied - J.Hrubý (46.Matoušek), Vydarený

Pohárová středa dělá problémy se sestavou spoustě týmů (zaměstnání, zranění). Dle soupisky domácím chybělo několik opor. Po naši sérii rohů a zastřelování se, se trefil po narážečce od Hrubého pod brankářem Tomáš Markovič. Druhý uspěch přidal dorážkou do odkryté branky Šmied, který v 40.min úspěšně zakončil náš trvající tlak trefou do horního rohu na poločasových 3:0. Z dalších šancí stojí za zaznamenání Markovičova tyč, Novákovo minutí okryté brány nebo několik pokusů, kde jsme nechali vyniknout brankáře Lokády. Na druhé straně Šebesta vyrážel jen jeden střelecký pokus. Do druhé půle jsme prostřídali, nejprve jsme nechali hrát domácí, ale branky jsme následně dávali my. Dva Francovi průniky do vápna postupně zužikoval Matoušek a Vydarený. Šestou branku naservíroval Hušek Etflaišovi. Na 7:0 zvýšil po Charousově vysunutí zkušeně Svatoň, který to ještě zkoušel v závěru odvážnou rybičkou. To už měli domácí na svém kontě alespoň čestný úspěch.