Přátelské zápasy mužů a změny v týmu

Mistrovské soutěže všech katergorií se bohužel nakonec po nedokončeném podzimu (mimochodem včera soud - NSS smetl ze stolu jako nezákonná nařízení o uzavření sportovišť, kvůli kterému děti i dospělí nemohli trénovat ani hrát !!! ) nedohrály (nepostupuje se ani nesestupuje), takže přichází chabá náhražka v podobně AGRO poháru (toho se neúčastníme) a nebo přátelských zápasů.

První dva máme za sebou:

Doma s Třebší jsme prohráli 1:3 (J.Hrubý), další domácí duel s Třebechovicemi jsme remizovali 4:4 (2x Roubal 1xMarkovič a Šmied ). V sestavě se mimo Matouška (pracovní povinnosti) a Vydareného (zdravotní problémy) objevili prakticky všichni hráči kádru, včetně V.Hrubého. Navíc se představili i " staronoví" hráči, se kterými by se mohlo do přístí krajské sezóny počítat. David Ličman a Aleš Roubal jsou černilovští odchovanci.

V sobotu 19.6 jsme naposledy na lavičce mohli vidět trenéra Honzu Chasáka (od 17h doma proti Opočnu 6:1 - 3x Ličman 1x Šmied, Schwarzer a Hušek)

Trenéra, který na černilovské lavičce vydržel zatím asi nejdéle za všech koučů za posledních možná třicet let, vystřídá dosavadní asistent Jar. Šlégr.

Tímto bych chtěl poděkovat Honzovi za všechno co pro klub udělal. Aktuálně máme tým složený z drtivé většiny z odchovanců, postoupili jsme do kraje a i když fotbal netáhne tak jako před několika lety, věrní fanoušci díky výkonům pod jeho vedení prožili spoustu radosti. Ohledně přání úspěchů v dalším působišti bych byl ale opatrný, protože se zřejmě objeví v realizačním týmu našeho krajského konkurenta :-)

Takže ještě jednou, díky trenére !