Předehrávka vítězně až po penaltách.

FK Černilov- SK Náchod B  0:0 Penalty 4:2

předehr 15.kolo 1.A třídy - Čtvrtek 28.9 od 16:30 hodin hřiště v Černilově

Branky: x

Sudí: Vitvar ŽK: 1:0 (Šmied Michal)  59 diváků

Sestava: Ruml -Zumr,Urban, Schwarzer, Ježek (36. Šmied) - Ridl (86. Benák), Štěnička, Hušek, Matoušek, J.Hrubý - Roubal
(60.Markovič)

Černilov měl v zápase víc šancí, ale končily nepřesně a nebo je pohlídal spolehlivý brankář hostí. 7.min: po centru Hrubého Matoušek hlavičkoval mimo. 10.min: přímý kop hostí prošel na zadní tyč, kde ho likvidoval Ruml. 11.min po centru Roubala měl tutovku Hrubý, ale přestřelil.  17.min: dvojšance, kdy Hušek ideálně vysunul Matouška, ten ale nepřekonal brankáře a vyražený míč poslal Roubal nad. Další rozruch přinesla 37.minuta, kdy nejdřív Ruml vytáhl nebezpečnou střelu, dorážce v cestě do sítě zabránil Hrubý a z protiútoku Roubal poslal pokus jen do brankáře. O tři minuty trefil Aleš stejně, po Rídlově vysunutí. Ve druhé půli se šance začaly kupit až po 60.minutě. Po rohu Šmieda Urban hlavou mimo. Markoviče hned po příchodu na hřiště vysunul Šmied, ale míč skončil vedle. V 74.minutě Matoušek protáhl gólmana. Hosté čekali na chybu v obraně Černilova, rozhodně se nespoléhalo na případné penalty,až v závěru Hušek protáhl brankáře. Rozstřel zastihl Černilovské střelce (Matoušek, Štěnička, Markovič, Urban) v pohodě, naopak hosté jednou minuli a závěrečnou penaltu chytil Ruml.