Předpříprava FK Černilov: Tento víkend volno - hraje se v Dobrušce 13.června

Mistrovské soutěže byly zrušeny. Náhradním řešením, než přijde letní pauza, jsou různé poháry a turnaje. Těch se náš tým mužů neúčastní, takže jsou domluveny přátelské zápasy. Dá se mluvit o předpřípravě:

sobota 13.6 od 17h Dobruška - FK Černilov 3:0 Sestava: Maléř - Benák, Urban, Schwarzer, Novák - J.Hrubý (46.Bešík), Šmied (70.J.Hrubý), Svatoň, Vydarený, Helebrand (46.Hovorka) - Markovič  Poslední zápas této podivné půlsezóny. Chybělo pět hráčů, do hry se tak mohli dostat dorostenci.

sobota 30.5 od 16:30 Jaroměř -FK Černilov  1:2 (0:1)  Branky: 20.J.Hrubý a 82.Hildebrand  Chyběl Schwarzer, Maléř a V.Hrubý. Nepohledný zápas. Minimum šancí z naší strany, tak vyšla alespoň ta produktivita...

sobota  23.5. od 15:30 Týniště n.Orl. - FK Černilov 1:1 (1:1)      Branky: 5.min 1:0, 25.min Šmied 1:1
Bez obou zraněných stoperů a brankáře Šebesty. Naopak se po zranění do sestavy vrátil Markovič.