Premiéra v přeboru: Bod z Orlické kotliny

FC Slávia Hradec Kr. - FK Černilov 2:1pk (0:1)

1.kolo VOTROK krajského přeboru - Sobota 10. srpna od 10:15 hodin * tráva v Orlické kotlině HK

Branky: 36min Markovič 0:1 *  63.min Havrda 1:1

Sudí: Bečvář ŽK: 1:0 120 diváků

Sestava: Šebesta - Schwarzer, Urban, V.Hrubý, Daněk -Šmied, Hušek, Svatoň, Matoušek (80 Štěnička), J.Hrubý - Markovič (72.Roubal)

Premiéra
začala opatrně. Domácí měli převahu a Černilov se do tempa dostával jen pomalu. Pro ofsajd domácí zakončení  z 11.min neplatilo. Markovič sám v šanci nezakončil přesně, Šebesta vyrážel
střelu domácích na roh, po Markovičově střele Šmied dorážel jen nad odkrytou bránu. Hrubý po rohu mířil nad . V 36min Šmied dostal na pravou
stranu míč, jeho centr proměnil na hranici desítky Markovič ve vedoucí gól. O dvě minuty později rychlá akce po ose Markovič, J.Hrubý, Šmied skončila
hlavičkou nad. Následovala Svatoňova střela a nakonec na druhé straně zasahoval Šebesta. Ve druhé půli už byl Černilov pasivní a Slávistická snaha o srovnání byla v
63.minutě po kombimbinaci středem úspěšná. Tlak domácích trval a až v 80.min Roubalův únik a centr obránci na poslední chvíli odvrátili. Šmied vyslal střelu na bránu. V poslední minutě
byl nebezpečný přímák Slávie. V penaltovém rozstřelu uspěli nakonec všichni střelci (Hušek, Daněk, Štěnička a V.Hrubý) kromě Urbana. Odvážíme bod.