Přes Třebeš do jarního čtvrtfinále

FK Černilov- Sokol Třebeš 4:0 (2:0)

Osmifinále (2.kolo POHÁRU HEJTMANA KR.HR. KRAJE) - Středa 6.9 od 17:30 hodin hřiště v Černilově

Branky: 18,24 a 62.min Roubal * 67.min Šmied 4:0

ŽK: x Sudí: Horský

Sestava: Ruml -Zumr,Urban,V.Hrubý, Schwarzer - Ridl, Štěnička, Hušek, Matoušek (46.Šmied), J.Hrubý (46. Benák) - Roubal

Hrál se otevřený pohárový duel, ze začátku byly šance na obou stranách. Brankáře hostí nepřekonal v té největší Matoušek. Obranu Třebše nejvíc zaměstnával Roubal, který byl na konci akce, kdy po rychlé kombinaci asistoval Ondra Ridl, ještě na jaře hráč Třebše. I hosté zaměstnávali Rumla, ale to už se přes obránce opět prosadil rychlostí Roubal. Následně v šanci nepřekonal branáře Ridl. Tempo hry upadalo. Ze začátku druhé půle Třebeš zkoušela ze zápasem něco dělat, ale obrana Černilova byla obětavá, a po hodině hry vysunul Ridl Roubala a ten definitivně rozhodl o postupu Černilova, gólovou tečku dal zápasu střelou pod břevno z 18 metrů Šmied.