Při vítězném loučení v Nepolisech o sobě dávali vědět fanoušci z Černilova

30.kolo  hřiště v Nepolisech  sobota 18.6 od 17h

Sokol Nepolisy - FK Černilov 0:3 (0:1)

Branky: 19min 0:1 Matoušek * 54. Markovič 0:2 * 81min Roubal 0:3
ŽK: 1:2

Sestava: Ruml - Zumr (88.Mart. Šmied),Urban,V.Hrubý, Ježek - Mich.Šmied, Štěnička, Schwarzer (72.Benák), Matoušek, Roubal - Markovič

Domácí se v posledním kole strachovali o sestup (ještě není znám přesný počet sestupujících) ale jejich hra nabídla víc bojovosti než kvality a Černilov si za hlasité neustálé podpory fanoušku vytvářel víc šancí. Proměnil ji až Matoušek, který přeloboval brankaře po ideální příhře od Markoviče, který se uvolnil přes dva obránce. Další šance zazdil Roubal a Šmied. Na druhé straně Vojta hrubý předvedl dva obranné zákroky. Po změně stran se čekal tlak na otočení výsledku ze všech stran, po úvodním náporu domácích ale přišla ta nejlepší odpověď. Roubal utekl po levé straně a jeho centr zužitkoval Markovič. Domácí nestíhali rychlé brejky a Markovič v další tutovce poslal míč jen do brankáře. Domácí ještě naposledy zahrozili, ale Ruml a obrana odvrátili. Na naší straně se zastřeloval Mich.Šmied a Matoušek, pak už se přes obránce prosadil a premiérovou trefou zakočil Aleš Roubal a zápas se v klidu dohrával. Áčko skončilo nakonec na sedmém místě vyrovnané 1.A třídy, jen tři body od čtvrté pozice. Na jaře urhál soutěž bez vyloučení a Tomáš Markovič s 25-ti trefami vyhrál střelecké hodnocení soutěže.