Přihlášky na soustředění a příměstský tábor

Posílám slibovaný sumář informací:

SOUSTŘEDĚNÍ
Termín: neděle navečer 12. 8. do soboty dopoledne 18. 8. 2017
Místo: Horní Maršov, v Penzionu u zámku
Cena: 2600,- vybíráme na místě
Odjezd: 15:00 od kabin nebo 16:30 na místě. Jen dejte vědět kdo kam dorazí. Hodilo by se nám, kdybychom mohli některé věci někomu šoupnout do auta, bude toho dost.
Informace: klasika, stejné místo jako v minulém roce
S sebou věci na fotbal do každého počasí, věci na pobyt v penzionu, hygienické potřeby, menší kapesné (jídlo - 5 krát denně -  a pití bude samozřejmě zabezpečeno), zákaz mobilů, tabletů a jiných elektronických her. Při nástupu odevzdat potvrzení o bezinfekčnosti (v příloze - zdravotní karta) + případné léky, které kluci berou. Nezapomeňte na plavky a pálky na pinčes (kdo má teda). 2 fáze tréninku + doprovodný program. Klasika.
Přihlášeni: Bešík Tomáš, Beneš Lukáš, Brož Ondřej, Černý Alfred, Daněk Matyáš, Dvořák Matěj, Havelka Jakub, Hojný Václav, Hroneš Dan, Jakub Tomáš, Káža Aleš, Kleiner Simon, Matlák Kryštof, Pelikus Filip, Pelouch Jan, Petrikovič Adam, Petrikovič Ondřej, Rejzek Viktor, Rybín Matěj, Slepička Filip, Šmíd František, Šolc Michal, Täubner Aleš, Veselovský Lukáš, Vrběcký Jáchym, Volz Mark, Warisch David
Trenéři: Lubson, Jára Basák, Tom Obzina, Slávek, Luka Daněk, Domino Hroneš, Boben

PŘIMĚSTSKÝ TÁBOR 
Termín: 20.-24.8.2018

Místo: naše hřiště

Cena: 200,- na den, tedy 1000,- na celý týden
Informace: Klasická akce pod vedením Mgr. Havlase. 
Každý den je sraz v 8:00 na hřišti. Tréninky prohíhají max do 17:00. Pak se kluci vykoupou a budou k vyzvednutí. Trénink dopoledne a odpoledne, jídlo ve škole, zpestření v KSD a školní tělocvičně. Trénovat se bude po skupinach dle věku a výkonosti.
Přihlášeni: Bešík Tomáš, Beneš Lukáš, Daněk Matyáš, David Doležal, Tomáš Doležal, Dvořák Matěj, Flégl Jakub (po-čt), Havelka Jakub, Havelka Ondřej, Hejtmánek Filip, Hudec Václav, Jakub Tomáš, Káža Aleš, Matlák Kryštof, Petrikovič Adam, Petrikovič Ondřej, Potáč Michal, Rejzek Viktor,  Rybín Matěj, Veselovský Lukáš, Voslař Jakub, Vrabec Tobiáš, Warisch David, Täubner Aleš

Prosím hlaste se na mail shorak@fkcernilov.cz .

PřílohaVelikost
zdravotni_karta_0.pdf50.75 KB