Příprava Muži A - Kratonohy 0:2 (0:1)

V kombinované sestavě (chyběli Vojta Hrubý, Pavel Ježek, Ondra Šrámek a Honza Hrubý - ten hrál za tým Kratonoh) jsme nastoupili proti ambicózním sršňům z Kratonoh. Zvěsti nelhaly a za Kratonožské kromě bývalého ligisty Pavla Němečka nastoupil i výborný Mára Kulič.

Po celý zápas se hrálo rychlé, kvalitní utkání. Hosté nás zaskočili hned na začátku utkání, kdy díky nepřipravenosti a po našem nedorozumění jsme inkasovali již ve druhé minutě zápasu. Po celý první poločas jsme vycházeli ze zabezpečené obrany a vyráželi jsme k rychlým, nebezpečným  brejkům, u hostů hrála výborně stoperská dvojice Němeček, Hrůša (myslím, že tato dvojice má více než krajské parametry a pro Dana Hrůšu je Pavel Němeček výborný učitel, který ho může posunout výše).

Do druhého poločasu hosté vystřrídali, to se projevilo na jejich souhře, v prvních 10 minutách jsme si vytvořili 3 čisté brankové příležitosti, včetně penalty, ale buď nás vychytal brankář Klofanda nebo jsme se šanci nenaložili dobře. V závěru zápasu nám již docházeli síly a bylo znát, že Kratonohy přijeli se širším kádrem, kde někteří bojují o základní sestavu. Druhý gól jsme obdrželi z penalty. Několika výbornými zákroky nás podržel i náš střídající brankář Vojta Kollátor, který si odbyl 30 minutovou premiéru v A mužstvu a vedl si velmi dobře.

Hosté se prezentovali jako výborně organizovaný tým, který bude určitě mít v následující sezoně oprávněné ambice postupu. Prezentovali se nejen dobrou hrou, ale slušným a férovým jednáním na hřišti. Hodně velký rozdíl proti předchozí přípravě s Třebechovicemi.

Naše sestava: Voltr (Kollátor) - Zumr, Kráčmer, Štěnička, Schwarzer - Benák (Bouchal), Charous, Matoušek, Schod, Šmied (Obzina) - Markovič.

A poslední zpráva pro fanoušky - i když zájem Kratonoh o Honzu Hrubého trval i po zápase (Honza předvedl výborný výkon), Honza vedení a černilovským spoluhráčům oznámil, že na podzim odehraje sezonu v Černilově. Takže teď jen přivést z Týniště Martina Nováka a budu spokojen