Příprava na sezónu 2021/22

První přípravě nebylo přáno, nejprve na poslední chvíli odřekl původní soupeř z České Skalice, následně se podařilo sehnat Velké Poříčí, ale půl hodiny před výkopem se strhla průtrž mračen. Po hodině deště a čekání nebyla ani náhradní černilovská hrací plocha způsobilá k fotbalu. V sobotu 17.7 se tak nehrálo

úterý 20.7 od 18h s Horními Ředicemi 1:1 (0:0) Na zadním černilovském hřišti měl častěji míč na kopačkách posílený soupeř z pardubicka (z hradecké Olympie  Janoušek, Lindr, Plašil), ale obrana si s jejich nákopy poradila, i když ze standartek byl soupeř extra nebezpečný. V sestavě chyběli oba Hrubí a Hušek (včetně zraněného Urbana), brzo po začátku zápasu se zranil Hartig. Hrál se spíš neurovnaný zápas. První naší větší šanci měl Markovič. Po změně stran už nás hosté zatlačili. několikrát musel zasáhnout Šebesta, z brejku na druhé straně udeřil v 68.min Svatoň. Soupeř o deset minut později srovnal.

Sestava: Šebesta - Benák, Svatoň, Charous, Václavíček a Franc (obě nové tváře jedná se o přestupu) - Hartig, Etflaiš - Šmied, Vydarený, Markovič. Střídal Schwarzer, Matoušek, Hovorka, Daněk a Bešík.

V neděli 25.7  od 10h se mělo hrát s Libišany, i tento soupeř na poslední chvíli přípravu odřekl a protože se nepovedlo sehnat soupeře, odehrálo se modelové trénikové utkání , se sestavou vytvořenou tak, aby byl tým připraven na příští víkend, kdy v Polici nad Metují začíná prvním zápasem(neděle od 17h) krajský přebor.