Přípravka: 1.jarní turnaj

Tradiční série jarních turnajů minipřípravek začala prvním kláním na hřišti Sokola Třebeš. Domácí elévové mají vyčleněnou hrací plochu jen pro sebe a tak jsme si užili luxus nalajnovaného hřiště místo tradičních kloboučků.

Mohli jsme postavit skoro tři čtveřice, když ve třetí trojce vždy alternoval jeden borec z první nebo druhé. Výsledky v této kategorii vůbec nejsou důležité - se Stěžery porážka, Jaroměř jsme zdolali a s Třebší se zrodila remíza (alespoň si to myslím - branky jsem skutečně nepočítal).

Na herním projevu našich borců lze samozřejmě najít ještě mnoho nedostatků, ale také mnoho kladů. V brance exceloval Honza Lankaš, v poli potvrdili svoje zkušenosti nabyté ze zápasů mladší přípravky Ondra Havelka, Kuba Voslař, Martin Kadaník a především Míša Hovorka. Z ostatních řádil v útoku Honza Svatoň, výborně se prosazoval bojovník Ondra Petrikovič a překvapil Matyáš Izák. I z ostatních hráčů vyloženě nikdo nezklamal a dojem z prvního turnaje je více než dobrý.

Tento týden potrénujeme, v úterý 17.5. věnujeme celý čas tréninkovému zápasu a ve čtvrtek 19.5. vyrazíme na druhý turnaj do Stěžer. Počítejte s odjezdem v 15.30 od kabin nebo na hřišti ve Stěžerách v 16.00 hodin - začátek turnaje je v 16.30.