Přípravka: 2. jarní turnaj ve Stěžerách

Ve čtvrtek 19.5. hrajeme 2. turnaj minipřípravek. Tentokrát se sejdeme ve Stěžerách, kde turnaj začíná v 16.30. Odjezd od kabin je v 15.30 nebo ti co pojedou přímo v 16.00 na hřišti ve Stěžerách.

Vybavení tradiční: kopačky, chrániče, gumičky na stuplny, bunda, dostatek pití, něco k zakousnutí (pišingr, banán).

A výsledek?

1.zápas s Jaroměří jsme vysoko prohráli, když soupeř proti prvnímu turnaji viditelně povyrostl. Alespoň jsme si vyzkoušeli hru proti fyzicky vyspělejším hráčům.

2. zápas s Třebší skončil našim těsným vítězstvím (alespoň si to myslím).

3. zápas s domácím celkem se nám povedl nejlépe. Zvlášť druhý poločas kdy hráli borci s nějvětšími zkušenostmi, přinesl několik velmi pěkných akcí.

Ze stabilních opor musím vyzdvihnout skvělý výkon Míši Hovorky, výbornou práci Martina Kadaníka v obraně i útoku. Z méně zkušených hráčů se začíná probouzet bojovník Vašek Sovák, dobré momenty měli Jirka Slezák a Nikolas Briestenský. Pozitivem je, že se hráči na hřišti chovají čím dál víc fotbalově (obsazování při rozích soupeře, auty, reakce na rozhodčí ...). Takže pozitiva převyšují negativa.

Třetí turnaj pořádá Jaroměř - termín bude upřesněn (1. nebo 2. června)

Několik fotek z akce

je k vidění ve fotoalbu ....