Přípravka - : čtvrtý jarní turnaj

Ve středu 3.6. nás čeká čtvrtý a tedy poslední tradiční jarní turnaj. Na závěr  se přípravka představí na domácím hřišti. První zápasy začnou v 16.30. Sraz všech hráčů je v 16.00 u kabin ze strany od hřiště. Tentokrát se do nominace dostanou všichni z přípravky, snad vyjma těch, kteří se na trénincích zbývajících do turnaje (čtvrtek a úterý) nebudou chovat jako vyspělí sportovci.

A jak jsme dopadli:

Poslední náš turnaj odehraný na domácí půdě provázela nepřízeň počasí - silný vítr a velká zima. Tentokrát nastoupili všichni hráči přípravky, tedy i ti kteří s fotbalem začínají.

V prvním zápase s Jaroměří jsem konečně tohoto soupeře porazili a i hra byla vcelku dobrá. Když se dvakrát trefil David Jaroš, zvítězili jsem 2 : 0.

Druhý zápas proti hráčům Stěžer přinesl remízu když vyrovnávala na 1 : 1 Klára Kosinová, ale herně jsem nepřesvědčili.

Poslední zápas byl souboj dvou útočníků. V prvním poločase s větrem v zádech dal nejlepší hráč Třebše tři góly. V druhém dějství naopak zářil David Jaroš který dal pět branek. Do brejků ho dostával přesnými výkopy brankář Matěj Obzina. A jelikož hostující střelec dal již pouze jeden gól (díky dobré práci obrany zvláště Vojty Hovorky a Kláry Kosinové a jistotě Matěje v bráně), zvítězili jsme 5 :4.

V nepříznivém počasí zaslouží pochvalu všichni. Spolehlivý byl Matěj Obzina v brance, herní vyspělost prokazuje Vojta Hovorka, dobré výkony odváděly všechny tři dívky Klára a Lenka Kosinovy a Náťa Rejnková. Střelecké představení Davida Jaroše bylo impozantní. Z nových hráčů se překvapivě dobře prezentoval David Veis.

Poděkování za spolupráci na všech turnajích patří Jardovi Kosinovi, Láďovi Urbanovi a Michalu Jarošovi.