Přípravka: druhý turnaj v Třebši

Druhý turnaj přípravek jsme odehráli pouze s deseti hráči v poli, ale proti prvnímu turnaji panuje s představením černilovských benjamínků spokojenost. S novými dresy od Ládi Urbana přišlo větší sebevědomí, bojovnost i fotbalová kvalita. I když jsme podlehli Třebši 2 : 4, odehrála přípravka v tomto zápase zvláště v druhém poločase výbornou partii. Naopak v druhém duelu s Jaroměří jsme si vybrali slabší chvilku a prohráli 1 : 2. Až v posledním zápase proti Stěžerům jsme vybojovali vítězství 3 : 0. Ale opět je nutné zdůraznit, že v této kategorii výsledky nejsou až tak důležité. Hlavní je herní projev a ten se proti prvnímu turnaji viditelně zlepšil. Proto nebudu nyní nikoho vyzdvihovat.

Turnaj absolvovali: Matěj Obzina v bráně a v poli Vojtěch a Michal Hovorkovi, Klára a Lenka Kosinovy, Dominik Hroneš, Matěj Urban, Tomáš Lorenc, Jan Lankaš,  David Jaroš, Lukáš Farkaš.

o branky se podělili Klára Kosinová, David Jaroš a Dominik Hroneš - každý z nich se trefil dvakrát.

Další turnaj odehrajeme již příští úterý 19.5. v Jaroměři. Bližší imformace na tréninku ve čtvrtek.

fotky najdete v sekci

fotky najdete v sekci Fotoalba