Přípravka - podzim 2010

Konec podzimní fotbalové sezóny se nezadržitelně blíží a blíží se i přechod tréninků fotbalové přípravky do tělocvičny. Tělocvičnu budeme mít vždy v úterý od 16.30 do 18.00. Termín prvního tréninku pod střechou se včas dozvíte. Vybavení do tělocvičny - boty s nesmekavou podrážkou, pití.    

Protože nás chodí na trénink slušný počet, budeme pokud to umožní počasí chodit nadále trénovat ještě na hřiště. Od úterý 2.11. se posunuje začátek na 16.00. Jestliže to nebude přesně stíhat na tuto hodinu, můžete přijít později. V případě slušného počasí se budeme věnovat pouze fotbálku.

Krátké zhodnocení podzimu:

Proti loňské sezóně panuje velká spokojenost. Z kádru který trénoval na jaře putoval o kategorii výše Míša Hovorka i když věkově ještě patří do přípravky. Naopak zůstali Ondrové Havelka, Brož a Petrikovič, Martin Kadaník, Dominik Zídka  a Jirka Slezák. Poměrně brzo se hlásili další adepti a tak je nyní v kádru 14 borců. Ale stále si myslím, že zvláště v Černilově, případně Výravě a Libřicích by se ještě talentovaní fotbalisté našli.

Jinak docházka na tréninky a tréninková morálka hráčů byla velmi dobrá. Velké zlepšení prokazovali především Ondra Havelka a Martin Kadaník, ale i na ostaních je znát velký pokrok ve fotbalových dovednostech. Velmi dobrá je spolupráce s trenérem mladších elévů Slávkem Horákem. Každý týden okusilo několik hráčů přípravky fotbal při mistrovských utkáních. Již zmiňovaní Ondra s Martinem, dále Martin Novotný, Kuba Voslař (ten se prosadil i střelecky), Jirka Slezák, Dominik Zídka. Na jaře si premiéru odbydou i ostatní hráči pokud dovrší 6 let. Z toho důvodu ještě na podzim nemohli zasáhnout do zápasů Ondrové Brož a Petrikovič i když by si to oba zasloužili.  

Chtěl bych poděkovat rodičům za jejich přístup a trojici Richard Kadaník, Přemek Zídka a pan Voslař za aktivní pomoc při tréninku.